Przejdź do treści
← Katalog
Brain Rot
Muzyczne

Brain Rot

Brain Rot to teledysk anime z gatunku muzyczne. Liczy 1 odc.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Tematy

Linki

Oficjalne i encyklopedie

Bazy anime

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma Brain Rot?

Brain Rot liczy 1 odcinek. Status serii: zakończone.

Kiedy premiera Brain Rot?

Premiera Brain Rot odbyła się 25 lutego 2026.

Podobne do Brain Rot

Wszystkie podobne →

Reklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.