Przejdź do treści
← Katalog
Coyote Ragtime Show
Akcja

Coyote Ragtime Show

Nie ma w Polsce. Jest na Crunchyroll (🇺🇸 USA) — obejrzysz przez VPN z serwerem w tym kraju.

Inne VPN-y: NordVPN ExpressVPN Reklama

Reklama Polecana polska oferta VOD Wypróbuj Canal+ →

Także w innych krajach
+ 4 kraje Zwiń

Mister, znany i przebiegły kosmiczny pirat, właśnie ucieka z więzienia zaledwie dziesięć dni przed planowanym zniszczeniem planety Graceland. Wraz ze swoją załogą, nazywaną Kojotami, rusza na pełną niebezpieczeństw i humorystycznych zwrotów akcji misję, której celem jest odzyskanie cennego skarbu pozostawionego przez legendarnego pirata Bruce'a. Ścigany zarówno przez policję, jak i bezwzględne zabójczynie androidy, Mister musi stawić czoła licznym przeszkodom oraz znaleźć sposób na dotarcie do upragnionego celu, zanim Graceland zostanie unicestwiona. Coyote Ragtime Show to dynamiczna mieszanka science-fiction i przygody, pełna akcji, wyrazistych postaci oraz lekkiego humoru.

Coyote Ragtime Show to serial anime z gatunku akcja, przygoda, sci-fi studia ufotable z 2006 roku. Liczy 12 odc.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Powiązane tytuły 1

Adaptacja

  • Coyote Ragtime Show Manga

Postacie 23

Pokaż wszystkie (23)

Twórcy 47

Reżyser
Kompozycja serii
Reżyser dźwięku
Główny reżyser animacji
Dyrektor artystyczny
Pełna ekipa · 47 osób

Muzyka 3

Opening 1

  1. 1 COYOTE Naoki with Power Sound

Ending 2

  1. 1 Usuragu Kioku Sana odc. 1–11
  2. 2 COYOTE Naoki with Power Sound odc. 12

Odcinki 12

# Tytuł Emisja
1 Prison Break 4 lip 2006 4 lip 2006
2 The Girl from the Pirate Hideout 11 lip 2006 11 lip 2006
3 The One They Called His 'Right-Hand Man 18 lip 2006 18 lip 2006
4 Bygone Days 25 lip 2006 25 lip 2006
5 Never Change 1 sie 2006 1 sie 2006
6 Fierce Fight 8 sie 2006 8 sie 2006
7 Marciano, the Traitor 15 sie 2006 15 sie 2006
8 The Road to Gigabanks 22 sie 2006 22 sie 2006
9 Jupiter 29 sie 2006 29 sie 2006
10 Angelica Burns 5 wrz 2006 5 wrz 2006
11 Fading Memories 12 wrz 2006 12 wrz 2006
12 Coyote 19 wrz 2006 19 wrz 2006

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma Coyote Ragtime Show?

Coyote Ragtime Show liczy 12 odcinków. Status serii: zakończone.

Gdzie obejrzeć Coyote Ragtime Show?

Coyote Ragtime Show nie jest obecnie dostępne na polskich platformach streamingowych — da się je oglądać legalnie z zagranicznych katalogów przez VPN. Zobacz poradnik VPN →

Kiedy premiera Coyote Ragtime Show?

Premiera Coyote Ragtime Show odbyła się 4 lipca 2006.

Podobne do Coyote Ragtime Show

Wszystkie podobne →

Reklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.