Przejdź do treści
← Katalog
D4DJ First Mix
Idolki (dziewczyny)

D4DJ First Mix

Reklama Polecana polska oferta VOD Wypróbuj Canal+ →

Także w innych krajach
+ 6 krajów Zwiń

Rinku Aimoto powraca do Japonii po kilku latach mieszkania za granicą i zostaje zauroczona światem muzyki DJ-skiej. Po wysłuchaniu poruszającego występu nie może zapomnieć o emocjach, które w niej obudził, i postanawia sama zanurzyć się w energetycznej kulturze klubowej. Dołącza do Akademii Yoba, miejsca słynącego z rozwiniętej sceny muzycznej, gdzie poznaje innych pasjonatów DJ-ingu takich jak Maho Akashi, z którą szybko znajduje wspólny język. Razem z nowymi przyjaciółkami zakłada własną grupę DJ-ską "Happy Around!". Dziewczęta rozpoczynają pełną emocji muzyczną podróż, której celem jest występ na dużej scenie i zdobycie uznania w niezwykle konkurencyjnym środowisku DJ-ów. Światła sceniczne, ekscytujące występy oraz radość płynąca z muzyki i przyjaźni tworzą barwne, energetyczne widowisko, które łączy pasję, determinację i pokonywanie przeciwności.

D4DJ First Mix to serial anime z gatunku idolki (dziewczyny), muzyczne, szkolne studia SANZIGEN z 2020 roku. Liczy 13 odc.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Powiązane tytuły 6

Postacie 36

Pokaż wszystkie (36)

Zwiastun

Twórcy 37

Reżyser
Kompozycja serii
Projekt postaci
Oryginalny projekt postaci
Reżyser dźwięku
Dyrektor artystyczny
Pełna ekipa · 37 osób

Reżyser

Kompozycja serii

Projekt postaci

Oryginalny projekt postaci

Reżyser dźwięku

Reżyser animacji

Dyrektor artystyczny

Producent

Producent wykonawczy

Animacja kluczowa

Kompozycja piosenki tematycznej

Kontrola animacji

Montaż

Projekt kolorów

Tekst piosenki tematycznej

Wykonanie piosenki tematycznej 5

Muzyka 2

Opening 1

  1. 1 Guru Guru DJ TURN!! (ぐるぐる DJ TURN!!) Happy Arround!

Ending 1

  1. 1 WOW WAR TONIGHT ~Toki ni wa Okoseyo Movement (WOW WAR TONIGHT ~時には起こせよムーヴメント~) Shano Himegami (Raychell) and Airi Amano (Nana Mizuki)

Odcinki 13

# Tytuł Emisja
1 First Mix 22 paź 2020 22 paź 2020
2 Next Step 6 lis 2020 6 lis 2020
3 Only Me 13 lis 2020 13 lis 2020
4 Make My Song 20 lis 2020 20 lis 2020
5 One and Only
6 Fall Camp
7 Holy Gifts
8 Dear Friend
9 Encounter With Light
10 Brand New World
11 Voice of Evolution
12 Childhood Friends
13 Groovy Mix

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma D4DJ First Mix?

D4DJ First Mix liczy 13 odcinków. Status serii: zakończone.

Gdzie obejrzeć D4DJ First Mix legalnie w Polsce?

D4DJ First Mix obejrzysz legalnie w Polsce na: Crunchyroll.

Kiedy premiera D4DJ First Mix?

Premiera D4DJ First Mix odbyła się 30 października 2020.

Podobne do D4DJ First Mix

Wszystkie podobne →

Reklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.