← Katalog
Muzyczne
Everyday Affair
Oficjalny teledysk do utworu „Everyday Affair” z wydawnictwa [MARU-151] Cyanotype autorstwa zespołu „in the blue shirt”.
Everyday Affair to teledysk anime z gatunku muzyczne. Liczy 1 odc.
Ocena czytelników
0,00/10
średnia z 0 głosów
- 9–10 0%
- 7–8 0%
- 5–6 0%
- 3–4 0%
- 1–2 0%
Jeszcze bez ocen
Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena
Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.
Tematy
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma Everyday Affair?
Everyday Affair liczy 1 odcinek. Status serii: zakończone.
Kiedy premiera Everyday Affair?
Premiera Everyday Affair odbyła się 28 grudnia 2015.
Podobne do Everyday Affair
Wszystkie podobne →
Muzyczne
Notation of Rotating Earth
Komedia
Broadcast by Bibby
Muzyczne
23rd Japan Media Arts Festival Introduction
Dla dzieci
Warau Tsuki
Dramat
Hong Weiba
Dramat
Hontou no Watashi ga Mieru?
Dramat
Nejikure Ojisan
Avant-garde
Land
Avant-garde
Kashikokimono
Avant-garde
Umete, Bye-Bye
Avant-garde
Kubrick
Avant-garde