© Copyright: Yumeta Company. Okładka i materiały promocyjne należą do ich właścicieli.
Michiru Rescue!
みちるレスキュー!
Nie znaleźliśmy tego anime w serwisach VOD — sprawdzamy Polskę i 8 innych krajów, codziennie.
"Michiru Rescue!" to tajemnicza opowieść o czterech kolorowych kulkach lecących przez kosmos w pogoni za ciemnoczerwoną. Po zaciętej bitwie, tylko niebieska kula ląduje na Ziemi, w pokoju Michiru. Ciemnoczerwona również pojawia się na naszej planecie i zamienia się w chłopca, który zaczyna nielegalnie hodować ptaki Mejiro. Gdy na miejscowym targu ptaki nagle zaczynają atakować ludzi, na pomoc przybywają żółte, srebrne i fioletowe kule. W tym momencie w głowie Michiru pojawia się głos, proszący ją o ratowanie Mejiro.
Michiru Rescue! to anime ONA studia Yumeta Company. Liczy 1 odc.
0,00/10
średnia z 0 głosów
- 9–10 0%
- 7–8 0%
- 5–6 0%
- 3–4 0%
- 1–2 0%
Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.
Tematy
Linki
Oficjalne i encyklopedie
Bazy anime
Powiązane tytuły 2
Inne 2
Postacie 6
Bararan
głos: Chafuurin
Michiru Kasaki
głos: Arisa Kouri
Leon
głos: Kentarou Itou
Robby
głos: Ryoutarou Okiayu
Yurie Kasaki
głos: Yuri Amano
Satsuki
głos: Yumiko Konatsu
Twórcy 9
Pełna ekipa · 9 osób
Reżyser
Muzyka
Animacja kluczowa 3
Animacja pośrednia 2
Projekt kolorów
Reżyser odcinka
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma Michiru Rescue!?
Michiru Rescue! liczy 1 odcinek. Status serii: zakończone.
Kiedy premiera Michiru Rescue!?
Premiera Michiru Rescue! odbyła się 27 marca 2020.
Podobne do Michiru Rescue!
Wszystkie podobne →
Galaxy Apartment☆Cosmo Hills
Hoshi no Kodomo to Hajimari no Ki
Captain Bal
Dive In!
Ephemere
Chuck Shimezou
Time Driver: Bokura ga Kaita Mirai
Hachimitsu Suicide Machine
Tsuru ga Mau Yoru ni
Ryuusatsu no Kyoukotsu
Wander Burabura Bakkamu