Przejdź do treści
← Katalog
Nono-chan
Komedia

Nono-chan

Nie znaleźliśmy tego anime w serwisach VOD — sprawdzamy Polskę i 8 innych krajów, codziennie.

Reklama

Polecana polska oferta VOD

Wypróbuj Canal+ →

Nono-chan przedstawia codzienne życie sympatycznej, energicznej dziewczynki Nonoko Yamada, nazywanej przez bliskich po prostu „Nono-chan”. Pełna humoru i ciepła seria ukazuje perypetie Nonoko oraz jej ekscentrycznej rodziny, których wspólne dni obfitują w zabawne sytuacje i małe nieporozumienia. Akcja toczy się w spokojnym, niewielkim japońskim miasteczku, gdzie rutynowe obowiązki i prozaiczne problemy nabierają zupełnie nowego uroku widziane oczami dziecka. Główną bohaterkę otacza plejada wyrazistych postaci – roztargniony ojciec, narzekająca mama, dziadek z zamiłowaniem do łowienia ryb i specyficzny starszy brat. Każdy dzień to nowa przygoda, z nowymi wyzwaniami, problemami szkolnymi i śmiesznymi wydarzeniami rodzinnymi. W anime przeważa lekki, komediowy ton, jednak zdarza się miejsce na wzruszenie oraz momenty refleksji nad więzami rodzinnymi i życiowymi wartościami.

Nono-chan to serial anime z gatunku komedia studia Toei Animation z 2001 roku. Liczy 61 odc.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Powiązane tytuły 3

Adaptacja

  • Tonari no Yamada-kun Manga

Postacie 11

Twórcy 18

Twórca oryginału
Projekt postaci
Dyrektor artystyczny
Pełna ekipa · 18 osób

Twórca oryginału

Scenariusz

Projekt postaci

Dyrektor artystyczny

Producent

Reżyser odcinka 3

Wykonanie piosenki tematycznej 2

Muzyka 2

Opening 1

  1. 1 Uruwashi no Uta (うるわしのうた) Ikue Ootani

Ending 1

  1. 1 Nono-chan Ikka no Uta (ののちゃん一家のうた) Ikue Ootani

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma Nono-chan?

Nono-chan liczy 61 odcinków. Status serii: zakończone.

Kiedy premiera Nono-chan?

Premiera Nono-chan odbyła się 7 lipca 2001.

Podobne do Nono-chan

Wszystkie podobne →