© Copyright: DLE. Okładka i materiały promocyjne należą do ich właścicieli.
Pikotarou no Lullaby Lullaby
Pikotaro's Lullaby La La By (Web)
ピコ太郎のララバイラーラバイ
Nie znaleźliśmy tego anime w serwisach VOD — sprawdzamy Polskę i 8 innych krajów, codziennie.
Obejrzysz legalnie w Polsce podobne:
- Mama Mi Ya ▶ Canal+ Reklama
Pikotaro no Lullaby Lullaby to surrealistyczna komedia anime przedstawiająca absurdy codziennego życia w nietypowych, baśniowych sytuacjach. Centralną postacią serii jest Pikotaro, ekscentryczny mężczyzna odziany w charakterystyczny złoty strój, który w każdym krótkim odcinku odgrywa rolę bohatera znanej bajki lub legendy, interpretując ją w humorystyczny i niekonwencjonalny sposób. Pikotaro spotyka licznych bohaterów tradycyjnych opowieści – od Kapturka po Kopciuszka – którym próbuje zaśpiewać kołysanki na dobranoc. Jego nietypowe zachowanie i absurda atmosfera sytuacji wywołują komiczne konflikty, które wymagają kreatywnych rozwiązań. Anime utrzymane jest w tonacji absurdu, satyry oraz lekkiego surrealizmu, gwarantując widzom wręcz groteskową rozrywkę, pełną szybkiej akcji oraz przezabawnych zwrotów sytuacji.
Pikotarou no Lullaby Lullaby to anime ONA z gatunku komedia, parodia studia DLE. Liczy 3 odc.
0,00/10
średnia z 0 głosów
- 9–10 0%
- 7–8 0%
- 5–6 0%
- 3–4 0%
- 1–2 0%
Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.
Tematy
Linki
Oficjalne i encyklopedie
Bazy anime
Serwisy
Powiązane tytuły 1
Kontynuacja
Postacie 1
Pikotarou
głos: Daimaou Kosaka
Twórcy 1
Pełna ekipa · 1 osoba
Reżyser
Odcinki 3
| # | Tytuł | Emisja |
|---|---|---|
| 1 | The Little Match Girl | |
| 2 | Cinderella | |
| 3 | The Ugly Duckling |
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma Pikotarou no Lullaby Lullaby?
Pikotarou no Lullaby Lullaby liczy 3 odcinki. Status serii: zakończone.
Kiedy premiera Pikotarou no Lullaby Lullaby?
Premiera Pikotarou no Lullaby Lullaby odbyła się 17 lipca 2017.
Podobne do Pikotarou no Lullaby Lullaby
Wszystkie podobne →
Tachumaru Gekijou
Dibetagurashi: Ahiru no Seikatsu – Ahiru no Sumu Shima
Hua Huli Yu Daodan Ya
Sun Wukong Yu Tang Lao Ya
Fengkuang Chou Xiao Ya
Ya Ya Julebu
Xiao Ya Jiujiu
Ahiru-kun no Chiisana Bouken
Karugamo Oyako no Koutsuu Anzen
Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2 Omake Flash
Ahiru no Pekkle no Hihou wo Sagase