Przejdź do treści
← Katalog
Ringing City
Avant-garde

Ringing City

Nie znaleźliśmy tego anime w serwisach VOD — sprawdzamy Polskę i 8 innych krajów, codziennie.

Reklama

Polecana polska oferta VOD

Wypróbuj Canal+ →

"Ringing City" to anime absorbuje widza w bezgraniczną ilość informacji, jakie niesie za sobą życie w wielkim mieście. Ukryta ciekawość, owiana pozorną obojętnością, prowadzi nas przez głośną pętlę miejskiego gwaru. Przygotuj się na intensywne przeżycia w świecie, gdzie informacje i dźwięki nigdy nie milkną.

Ringing City to film anime z gatunku avant-garde, muzyczne.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Twórcy 2

Reżyser
Pełna ekipa · 2 osoby

Reżyser

Chief Producer

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma Ringing City?

Ringing City liczy 1 odcinek. Status serii: zakończone.

Kiedy premiera Ringing City?

Premiera Ringing City odbyła się 3 marca 2017.

Podobne do Ringing City

Wszystkie podobne →