© Copyright: EMT Squared, AT-X, flying DOG, Glovision, Kadokawa, Tencent Games, Sentai Filmworks. Okładka i materiały promocyjne należą do ich właścicieli.
Yuusha, Yamemasu
I'm Quitting Heroing
勇者、辞めます
Nie ma w Polsce. Jest na Hulu, HiDive (🇺🇸 USA) — obejrzysz przez VPN z serwerem w tym kraju.
Inne VPN-y: Surfshark ExpressVPN Reklama
Reklama Polecana polska oferta VOD Wypróbuj Canal+ →
- USA: Hulu HiDive
- Japonia: Amazon Prime Video Hulu
+ 5 krajów Zwiń
- Wielka Brytania: Disney+ HiDive
- Francja: Amazon Prime Video Animation Digital Network
- Kanada: Amazon Prime Video Disney+ HiDive
- Australia: HiDive
- Brazylia: Netflix
Po uratowaniu świata przed armią demonów, bohater Leo Demonheart zostaje odrzucony przez królestwo, które sam chronił. Ludzie zaczynają obawiać się jego niezwykłej siły, przez co Leo staje się wygnańcem. Rozczarowany postanawia "zwolnić się" z roli bohatera, by podjąć pracę w miejscu najmniej oczekiwanym – zamku samej królowej demonów Echidny, której niedawno stawił czoła. Licząc na spokojniejsze życie i wykorzystanie swoich zdolności organizatorskich do odbudowy zniszczonej armii demonów, Leo wkrótce przekonuje się, że praca dla dawnych wrogów niesie ze sobą nietypowe problemy i zaskakujące wyzwania. "Yuusha, Yamemasu" to lekka, zabawna seria fantasy łącząca humor, elementy komediowe oraz nieoczekiwane przyjaźnie, które kwestionują znaczenie bycia prawdziwym bohaterem.
Yuusha, Yamemasu to serial anime z gatunku akcja, przygoda, komedia studia EMT Squared z 2022 roku. Liczy 12 odc.
0,00/10
średnia z 0 głosów
- 9–10 0%
- 7–8 0%
- 5–6 0%
- 3–4 0%
- 1–2 0%
Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.
Tematy
Linki
Oficjalne i encyklopedie
Bazy anime
Serwisy
Powiązane tytuły 4
Historia poboczna 2
Adaptacja 2
-
Yuusha, Yamemasu
-
Yuusha, Yamemasu: Tsugi no Shokuba wa Maoujou
Postacie 13
Leo Demonheart
głos: Kensho Ono
Echidna
głos: Kaede Hondo
Steina
głos: Shizuka Itou
Lili
głos: Hitomi Oowada
Melnes
głos: Yumi Uchiyama
Eibrad
głos: Hirokazu Hiramatsu
Jerietta
głos: Misato Matsuoka
Edwald
głos: Tetsu Inada
Dianette
głos: Minori Suzuki
Cychreus
głos: Kousuke Toriumi
Imp
głos: Shin Matsushige
King
głos: Shinya Fukumatsu
Lord
głos: Takuya Nakashima
Zwiastun
Twórcy 93
Pełna ekipa · 93 osoby
Reżyser 2
- Hisashi Ishii +2
- Yuu Nobuta +1
Twórca oryginału
Scenariusz
Storyboard 3
Projekt postaci
Oryginalny projekt postaci
Muzyka
Reżyser dźwięku
Reżyser animacji 32
- Yoshie Anzai
- Shigeki Awai
- Ayame Enomoto
- Miyuki Hanawa
- Kenji Hattori
- Minori Homura
- Feng Huang
- Mi-jung Jo
- Won-ha Jo
- Shinichirou Kajiura
- Yuuki Kitajima
- Kaho Kiyota
- Saeko Kobayashi
- Youko Kuboyama
- Kousei Kudou
- Ippei Masui
- Junko Matsushita
- Etsuhito Mori
- Tsutomu Ohno
- Yukiko Okada
- Taeko Ootsuka
- Song-hwa Park
- Mami Saitou
- Nozomi Sugimura +2
- Akira Takeuchi
- Takenori Tsukuma
- Yuting Xiao
- Xuewen Xu
- Hidemi Yamashita +1
- Jouji Yanase
- Miyako Yatsu
- Pinqiao Zeng
Główny reżyser animacji
Producent wykonawczy 5
Animacja kluczowa 13
Aranżacja piosenki tematycznej 3
Efekty dźwiękowe
Kompozycja piosenki tematycznej
- Mao Yamamoto +1
Operator
Planowanie 3
Producent asystent 2
Projekt kolorów
Recording Assistant
Reżyser odcinka 8
Tekst piosenki tematycznej
Tła
Wykonanie piosenki tematycznej 2
Muzyka 3
Opening 1
- 1 BROKEN IDENTITY Minori Suzuki
Ending 2
- 1 Growing Nao Touyama odc. 1–7
- 2 de messiah Nao Touyama odc. 8–
Odcinki 12
| # | Tytuł | Emisja |
|---|---|---|
| 1 | My Next Interview's at the Demon Queen's Palace! 次の職場は魔王城 5 kwi 2022 | 5 kwi 2022 |
| 2 | Strive to Ease the Burden on Your Future Self! 明日の自分が楽になる仕事をしろ 12 kwi 2022 | 12 kwi 2022 |
| 3 | A Little Bit of Thought Goes a Long Way for Efficiency! ちょっとした気付きが仕事の効率をあげる 19 kwi 2022 | 19 kwi 2022 |
| 4 | The Drinking Party from Hell 地獄の飲み会 26 kwi 2022 | 26 kwi 2022 |
| 5 | If You Want to Quit, Talk It Out First 仕事を辞めたくなったら一度相談しろ 3 maj 2022 | 3 maj 2022 |
| 6 | The Hero Shares His Tale of Burden 勇者、長年の悩みを聞いてもらう 10 maj 2022 | 10 maj 2022 |
| 7 | A Good Warrior Isn't Always a Good Boss 良い戦士が良い上司になるとは限らない 17 maj 2022 | 17 maj 2022 |
| 8 | Tokyo, 2060 A.D. A.D.2060東京某所にて 24 maj 2022 | 24 maj 2022 |
| 9 | I Want to Quit Heroing 勇者、辞めたい 31 maj 2022 | 31 maj 2022 |
| 10 | I'll Save the World, Even If That Means Destroying It 世界を滅ぼしてでも、世界を救おう 7 cze 2022 | 7 cze 2022 |
| 11 | What Makes a Hero 勇者の資格 14 cze 2022 | 14 cze 2022 |
| 12 | I'm Quitting Heroing 勇者、辞めます 21 cze 2022 | 21 cze 2022 |
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma Yuusha, Yamemasu?
Yuusha, Yamemasu liczy 12 odcinków. Status serii: zakończone.
Gdzie obejrzeć Yuusha, Yamemasu?
Yuusha, Yamemasu nie jest obecnie dostępne na polskich platformach streamingowych — da się je oglądać legalnie z zagranicznych katalogów przez VPN. Zobacz poradnik VPN →
Kiedy premiera Yuusha, Yamemasu?
Premiera Yuusha, Yamemasu odbyła się 5 kwietnia 2022.
Podobne do Yuusha, Yamemasu
Wszystkie podobne →
Maoyuu Maou Yuusha
🌐 VPN
Tate no Yuusha no Nariagari
▶ Crunchyroll
Helck
Overlord
▶ Crunchyroll
Boushoku no Berserk
▶ Crunchyroll
Sentouin, Haken shimasu!
▶ Crunchyroll
Ansatsu Kyoushitsu
🌐 VPN
Maougun Saikyou no Majutsushi wa Ningen datta
▶ Crunchyroll
Plunderer
▶ Crunchyroll
Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou
▶ Crunchyroll
Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou
▶ Crunchyroll
Hataraku Maou-sama!
▶ CrunchyrollReklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.