Przejdź do treści
← Katalog
Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen
Zagadki

Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen

Nie znaleźliśmy tego anime w serwisach VOD — sprawdzamy Polskę i 8 innych krajów, codziennie.

Obejrzysz legalnie w Polsce podobne:

Reklama

Polecana polska oferta VOD

Wypróbuj Canal+ →

W najnowszej odsłonie przygód młodego detektywa, "Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen", Hajime Kindaichi ponownie staje w obliczu przerażającej zagadki. Gdy w otoczeniu związanym z czarną magią dochodzi do serii tajemniczych morderstw, Kindaichi zostaje poproszony o rozwikłanie sprawy, w której granica między rzeczywistością a nadnaturalnymi zjawiskami zaczyna się zacierać. Mroczna atmosfera, napięcie oraz niepokojące rytuały sprawiają, że rozwiązanie tej sprawy wydaje się wyjątkowo trudne. Kindaichi, wyposażony w bystry umysł i niezłomną determinację, krok po kroku zbliża się do prawdy, narażając się na niebezpieczeństwo oraz odsłaniając sekrety ukryte głęboko w cieniu mistycznych tradycji. OVA utrzymana jest w klimacie klasycznego kryminału z elementami grozy, wciągając widza w świat zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen to anime OVA z gatunku zagadki, shounen studia Toei Animation. Liczy 2 odc.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Powiązane tytuły 2

Adaptacja

  • Kindaichi Shounen no Jikenbo - Shin Series Manga

Postacie 13

Twórcy 13

Reżyser
Twórca oryginału
Projekt postaci
Oryginalny projekt postaci
Pełna ekipa · 13 osób

Reżyser

Twórca oryginału 2

Projekt postaci

Oryginalny projekt postaci

Animacja kluczowa

Planowanie

Producent asystent

Wykonanie piosenki tematycznej

Muzyka 1

Ending 1

  1. 1 ROAD Aya Ikeda

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen?

Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen liczy 2 odcinki. Status serii: zakończone.

Kiedy premiera Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen?

Premiera Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen odbyła się 17 grudnia 2012.