Przejdź do treści
← Katalog
Miren Record
Idolki (dziewczyny)

Miren Record

"Miren Record" to wyjątkowe połączenie sił między Hololive i Vocaloid P. Ten anime zanurza widzów w fascynującym świecie muzyki i wirtualnej rzeczywistości, mieszając elementy popu i technologii w jednym. Odkryj magiczne dźwięki Vocaloidów i urokliwe osobowości Hololive, podczas gdy fabuła pełna niespodzianek rozwija się przed twoimi oczami. Get ready to tune in!

Miren Record to teledysk anime z gatunku idolki (dziewczyny), muzyczne. Liczy 1 odc.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Tematy

Linki

Oficjalne i encyklopedie

Bazy anime

Powiązane tytuły 1

Postacie 1

Zwiastun

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma Miren Record?

Miren Record liczy 1 odcinek. Status serii: zakończone.

Kiedy premiera Miren Record?

Premiera Miren Record odbyła się 4 października 2018.

Podobne do Miren Record

Wszystkie podobne →