Przejdź do treści
← Katalog
School Days ONA
Dramat

School Days ONA

Nie znaleźliśmy tego anime w serwisach VOD — sprawdzamy Polskę i 8 innych krajów, codziennie.

Obejrzysz legalnie w Polsce podobne:

Reklama

Polecana polska oferta VOD

Wypróbuj Canal+ →

"School Days ONA" to poruszająca historia miłosna, która skupia się na trójkącie uczuciowym pomiędzy głównym bohaterem Makoto, a dwiema bohaterkami Kotonohą i Sekai. Makoto zakochuje się w Kotonohie, dziewczynie z tego samego rocznika, ale innej klasy. Mimo, że obydwoje jeżdżą tym samym pociągiem do szkoły, ona nie jest świadoma jego istnienia. Jego koleżanka z klasy, Sekai, pomaga w zbliżeniu dwojga, mimo silnych uczuć, które żywi do Makoto.

School Days ONA to anime ONA z gatunku dramat, wielokąt miłosny, romans studia Animation Planet. Liczy 1 odc.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Powiązane tytuły 1

Postacie 11

Twórcy 6

Twórca oryginału
Projekt postaci
Oryginalny projekt postaci
Główny reżyser animacji
Pełna ekipa · 6 osób

Twórca oryginału

Oryginalny projekt postaci

Główny reżyser animacji

Animacja kluczowa 2

Wykonanie piosenki tematycznej

Muzyka 2

Opening 1

  1. 1 Still I Love You KIRIKO

Ending 1

  1. 1 Anata ga...Inai Minami Kuribayashi

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma School Days ONA?

School Days ONA liczy 1 odcinek. Status serii: zakończone.

Kiedy premiera School Days ONA?

Premiera School Days ONA odbyła się 25 lutego 2005.

Podobne do School Days ONA

Wszystkie podobne →

Reklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.