Przejdź do treści
← Katalog
Tenkai Knights
Przygoda

Tenkai Knights

Nie znaleźliśmy tego anime w serwisach VOD — sprawdzamy Polskę i 8 innych krajów, codziennie.

Obejrzysz legalnie w Polsce podobne:

Reklama

Polecana polska oferta VOD

Wypróbuj Canal+ →

Guren, Ceylan, Chooki i Toxsa są zwyczajnymi chłopcami, którzy pewnego dnia odkrywają, że zostali wybrani na legendarnych wojowników zwanych Tenkai Knights. Ich nowe przeznaczenie prowadzi ich do fascynującego świata Quarton, gdzie trwa konflikt między siłami dobra, kierowanymi przez waleczne Tenkai, a mroczną armią pod wodzą złowrogiego lorda Viliusa, któremu zależy na dominacji nad całym światem. Z pomocą swoich specjalnych zbroi, pozwalających na transformacje i potężne ataki, bohaterowie muszą opanować swoje nowe moce i nauczyć się współpracować, aby powstrzymać przebiegłego przeciwnika. "Tenkai Knights" to dynamiczna opowieść pełna humoru i przyjaźni, poruszająca tematy odwagi, odpowiedzialności i dbania o innych, pozwalająca młodym wojownikom stopniowo odkrywać swój własny potencjał oraz siłę współdziałania w obliczu zagrożenia.

Tenkai Knights to serial anime z gatunku przygoda, komedia, dla dzieci studia Bones z 2014 roku. Liczy 52 odc.

Ocena czytelników
Jeszcze bez ocen Twój głos będzie pierwszy — średnia pojawi się tu od razu.
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Postacie 7

Zwiastun

Twórcy 55

Główny reżyser animacji
Pełna ekipa · 55 osób

Muzyka 5

Opening 1

  1. 1 Get the glory Ayako Nakanomori (中ノ森文子)

Ending 4

  1. 1 Shunkan Diamond (瞬間Diamond) Rurika Yokoyama odc. 1–13
  2. 2 Shouri no Hanataba wo: Gonna be Hot! (勝利の花束を -GONNA GONNA BE HOT!-) Cyntia odc. 14–26
  3. 3 Densetsu no FLARE (伝説のFLARE) Pile odc. 27–39
  4. 4 Tokenai Candy (溶けないCANDY) Gacha Gacha Dancers (ガチャガチャダンサーズ) odc. 40–51

Odcinki 1

# Tytuł Emisja
1 Two Worlds/ The Hero, Braven Appears 5 kwi 2014 5 kwi 2014

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma Tenkai Knights?

Tenkai Knights liczy 52 odcinki. Status serii: zakończone.

Kiedy premiera Tenkai Knights?

Premiera Tenkai Knights odbyła się 5 kwietnia 2014.

Podobne do Tenkai Knights

Wszystkie podobne →

Reklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.