© Copyright: Hololive Production. Okładka i materiały promocyjne należą do ich właścicieli.
Yoru wo Matsu yo
夜を待つよ
"Yoru wo Matsu yo" (pol. Czekam na noc) to poruszająca historia z 2023 roku, osadzona w tajemniczym, miejskim krajobrazie, który ożywa pod osłoną nocy. Główna bohaterka, pełna determinacji i wewnętrznego napięcia, zmaga się z osobistymi trudnościami oraz zagadkami, które kryje mrok. W centrum fabuły znajduje się jej podróż ku zrozumieniu siebie i otaczającego świata, gdzie światło i cień przenikają się nawzajem. Serial utrzymany jest w atmosferze nostalgii i subtelnego dramatu, z elementami refleksji nad samotnością i nadzieją. "Yoru wo Matsu yo" to anime, które zaprasza widza do zatrzymania się i wsłuchania w ciszę nocy, odsłaniając emocje i historie skrywane w mroku.
Yoru wo Matsu yo to teledysk anime z gatunku muzyczne. Liczy 1 odc.
0,00/10
średnia z 0 głosów
- 9–10 0%
- 7–8 0%
- 5–6 0%
- 3–4 0%
- 1–2 0%
Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.
Powiązane tytuły 1
Wspólne postacie
Postacie 1
Zwiastun
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma Yoru wo Matsu yo?
Yoru wo Matsu yo liczy 1 odcinek. Status serii: zakończone.
Kiedy premiera Yoru wo Matsu yo?
Premiera Yoru wo Matsu yo odbyła się 1 października 2023.
Podobne do Yoru wo Matsu yo
Wszystkie podobne →
Love Live! μ’s Go→Go! LoveLive! 2015: Dream Sensation!
Project Symphogear: Next
Kono Sekai no Tanoshimikata: Secret Story Film
Ensemble Girls!!
IDOLiSH7 Antagonistic Quarter
Idol Bu Show Movie
Valis the Animation
Lemon Angel (1988)
Zhandouban Geji! Season Zero
Zhandouban Geji! Sezon 2
iDOLM@STER Xenoglossia Specials