© Copyright: Sunrise, Discotek Media. Okładka i materiały promocyjne należą do ich właścicieli.
Zegapain ADP
ゼーガペイン ADP
Nie znaleźliśmy tego anime w serwisach VOD — sprawdzamy Polskę i 8 innych krajów, codziennie.
Obejrzysz legalnie w Polsce podobne:
Title: Zegapain ADP
Other names: Zegapain Adaptation,
ゼーガペイン ADP,
ゼーガペイン Adaptation
Studio animacji Sunrise ogłosiło podczas AnimeJapan 2016, że ich mecha anime z 2006 roku, Zegapain, zostanie przeredagowane na film zatytułowany Zegapain ADP. Produkcja zawierać będzie również nowe sceny, które nie pojawiły się w telewizyjnej wersji anime.
Opis fabuły:
W futurystycznym świecie, gdzie granica między rzeczywistością a wirtualnością zaciera się, młody licealista Kyo Sogoru odkrywa, że jego codzienne życie skrywa niezwykły sekret. Gdy przypadkowa znajomość z zagadkową Shizuno Misaki wciąga go w walkę z tajemniczymi siłami, Kyo zostaje pilotem potężnego mecha – Zegapaina. W obliczu nowego zagrożenia dla ludzkości, Kyo i jego przyjaciele muszą stawić czoła wrogom, jednocześnie mierząc się z własnymi wątpliwościami i próbuje odnaleźć prawdziwe znaczenie swojego istnienia. Film utrzymany jest w klimacie niepokoju, ekscytacji i duchowych poszukiwań, łącząc spektakularne walki mecha z głębszą refleksją nad tożsamością i ludzką rzeczywistością.
Zegapain ADP to film anime z gatunku mecha, romans, sci-fi studia Sunrise.
0,00/10
średnia z 0 głosów
- 9–10 0%
- 7–8 0%
- 5–6 0%
- 3–4 0%
- 1–2 0%
Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.
Tematy
Pokaż wszystkie (17)
Linki
Oficjalne i encyklopedie
Bazy anime
Powiązane tytuły 1
Wersja alternatywna
Postacie 8
Ryouko Kaminagi
głos: Kana Hanazawa
Kyou Sogoru
głos: Shintaro Asanuma
Shizuno Misaki
głos: Ayako Kawasumi
Lu Sheng Mao
głos: Romi Park
May-Yu Jen
głos: Yui Makino
Lupa
May-Yen
głos: Akeno Watanabe
Shima
głos: Tomohiro Tsuboi
Zwiastun
Twórcy 10
Pełna ekipa · 10 osób
Reżyser
Kompozycja serii
Projekt postaci
Reżyser dźwięku
Producent
Projekt kolorów
Projekt mechaniczny 3
Wykonanie piosenki tematycznej
Muzyka 1
Ending 1
- 1 Hane yo Senaka ni (羽よ背中に) Akino Arai
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma Zegapain ADP?
Zegapain ADP liczy 1 odcinek. Status serii: zakończone.
Kiedy premiera Zegapain ADP?
Premiera Zegapain ADP odbyła się 15 października 2016.
Podobne do Zegapain ADP
Wszystkie podobne →
Evangelion: 1.11 (Nie) jesteś sam.
🌐 VPNZegapain: Memories in the Shell
Sidonia no Kishi Movie
Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor – Arcadian Memory
▶ Crunchyroll
Overman King Gainer Recap
Soul Link Special
Rakuen Tsuihou: Kokoro no Resonance
Guilty Crown: Kiseki – Reassortment
🌐 VPN
Shin Kidou Senki Gundam Wing: Operation Meteor
▶ Crunchyroll
ChäoS;Child Episode 0
Sousei no Aquarion OVA
🌐 VPN
Video Senshi Lezarion
Reklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.