Wraz z 14 tomem serii Pink & Habanero otrzymamy też jej zakończenie

Nastolatka bez doświadczenia w randkowaniu, poznaje nietypowego chłopaka

„Też chcę mieć chłopaka!” – Mai, która nie ma żadnego doświadczenia w rozmowach z chłopcami, a tym bardziej w sprawach miłosnych, na początku liceum spotyka Kei Kurosego – i od razu pojawiają się… niewłaściwe iskry. Kei może i jest bardzo przystojny, ale dziewczyny traktuje jak śmieci. Mai nie znosi jego chamskiego zachowania, ale kiedy przypadkiem odkrywa jego tajną pracę na pół etatu, być może będzie musiała nauczyć się, jak zdobyć jego zaufanie…?!

Nowe informacje o zakończeniu serii autrostwa Miki Satonaki

Cyfrowe wydanie 13. tomu mangi Pink & Habanero (Pink to Habanero) autorstwa Miki Satonaki ujawniło w niedzielę, że seria zakończy się w kolejnym tomie, który ukaże się w listopadzie. Fizyczna edycja 13. tomu trafi do sprzedaży 25 sierpnia. Wydawnictwo Yen Press publikuje serię po angielsku.

Satonaka rozpoczęła publikację serii w magazynie Bessatsu Margaret wydawnictwa Shueisha w 2021 roku. Yen Press wydało trzeci tom mangi 27 maja, a czwarty tom trafi na rynek 28 października.

Ostatnia aktualizacja: 2025-07-31