Przejdź do treści
← Katalog
Beztroski kemping
CGDCT

Beztroski kemping

Yuru Camp△ ゆるキャン△

Laid-Back Camp

Reklama Polecana polska oferta VOD Wypróbuj Canal+ →

Także w innych krajach
+ 6 krajów Zwiń

Rin Shima to spokojna nastolatka, która uwielbia samotne wyprawy kempingowe u podnóża góry Fudżi. Jej spokojna, samotna rutyna zmienia się, gdy poznaje pełną energii dziewczynę o imieniu Nadeshiko Kagamihara, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze spaniem na świeżym powietrzu. Nowa znajomość wprowadza Rin do świata wspólnego biwakowania i sprawia, że dziewczyna zaczyna dostrzegać uroki relaksu i dzielenia się doświadczeniami z przyjaciółkami. Akcja „Yuru Camp△” skupia się na pięknie japońskiej natury, prezentując niespieszną i ciepłą atmosferę, która przyciąga do ekranów fanów spokojniejszych serii typu slice-of-life. Serial ukazuje codzienne przygody dziewczyn, ich rosnącą fascynację biwakowym trybem życia oraz radość z najprostszych chwil, przyjacielskich spotkań i smakowania dań przygotowywanych w plenerze. „Yuru Camp△” to wyjątkowa opowieść o przyjaźni, podróżach, odkrywaniu pasji i odnajdywaniu szczęścia w drobnych przyjemnościach codzienności.

Beztroski kemping (Yuru Camp△) to serial anime z gatunku cgdct, iyashikei, slice of life studia C-Station z 2018 roku. Liczy 12 odc.

Ocena czytelników

10,00/10

średnia z 1 głosu

  1. 9–10 100%
  2. 7–8 0%
  3. 5–6 0%
  4. 3–4 0%
  5. 1–2 0%
Twoja ocena

Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.

Powiązane tytuły 5

Adaptacja

  • Yuru Camp△ Manga

Postacie 19

Pokaż wszystkie (19)

Zwiastun

Twórcy 152

Kompozycja serii
Twórca oryginału
Projekt postaci
Reżyser dźwięku
Główny reżyser animacji
Dyrektor artystyczny
Pełna ekipa · 152 osoby

Reżyser

Twórca oryginału

Scenariusz 2

Reżyser dźwięku

Dyrektor artystyczny

Aranżacja piosenki tematycznej 2

Assistant Animation Director

Chief Producer

Color Setting

Efekty dźwiękowe

Kompozycja piosenki tematycznej

Kontrola animacji

Operator

Projekt kolorów

Projekt mechaniczny

Tekst piosenki tematycznej

Wykonanie piosenki tematycznej

Muzyka 2

Opening 1

  1. 1 SHINY DAYS Asaka

Ending 1

  1. 1 Fuyu Biyori (ふゆびより) Eri Sasaki

Odcinki 12

# Tytuł Emisja
1 Mount Fuji and Curry Noodles 4 sty 2018 4 sty 2018
2 Welcome to the Outdoor Activities Club 11 sty 2018 11 sty 2018
3 Mount Fuji and Relaxed Hot Pot Camp 18 sty 2018 18 sty 2018
4 The Outdoor Activities Club and the Solo Camping Girl 25 sty 2018 25 sty 2018
5 Two Camps, Two Campers' Views 1 lut 2018 1 lut 2018
6 Meat and Fall Colors and the Mystery Lake 8 lut 2018 8 lut 2018
7 A Night on the Lake Shore and Campers 15 lut 2018 15 lut 2018
8 Exams, Caribou, Steamed Buns, Yum! 22 lut 2018 22 lut 2018
9 A Night of Navigator Nadeshiko and Hot Spring Steam 1 mar 2018 1 mar 2018
10 Clumsy Travelers and Camp Meetings 8 mar 2018 8 mar 2018
11 Christmas Camp! 15 mar 2018 15 mar 2018
12 Mount Fuji and the Laid-Back Camp Girls 22 mar 2018 22 mar 2018

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma „Beztroski kemping”?

Anime „Beztroski kemping” liczy 12 odcinków. Status serii: zakończone.

Gdzie obejrzeć „Beztroski kemping” legalnie w Polsce?

Anime „Beztroski kemping” obejrzysz legalnie w Polsce na: Crunchyroll.

Kiedy premiera anime „Beztroski kemping”?

Premiera anime „Beztroski kemping” odbyła się 4 stycznia 2018.

Podobne do „Beztroski kemping”

Wszystkie podobne →

Reklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.