Nowe serie już niedługo w angielskim wydaniu
Kadokawa ogłosiło w środę wydanie dwóch nowych mang w języku angielskim:
Tytuł: Love Potion Paradox (Horegusuri Event ga Watashi no Okite Shimaimashita)
Autorzy: Usagi Hoshimi, Yakata
Data premiery (angielska): 24 października
Opis:
Rycerz jest szaleńczo zakochany w antagonistce… ale ta błędnie interpretuje jego uczucia. I nie wie, że był jej ulubioną postacią z poprzedniego życia!
Dwudziestoletnia dziewczyna myślała, że jej życie spędzone w łóżku dobiegło końca… kiedy nagle odrodziła się jako Renese, czarny charakter w swojej ulubionej romansowej powieści R-18.
W oryginalnej historii bohaterka Aria i książę Frantz zakochują się w sobie po przypadkowym spotkaniu.
Narzeczoną Frantza jest Renese, która próbuje ich rozdzielić, wykorzystując swojego rycerza, Eldena. Ten również kocha Arię i finalnie zdradza Renese.
Renese chce tym razem zmienić historię — tak, by jej ukochana postać Elden mógł być z Arią.
Aby to osiągnąć, musi zapobiec „scenie z eliksirem miłości”, gdy Aria przypadkowo wylewa magiczną miksturę na Frantza…
Tylko że tym razem mikstura ląduje na Eldenie!
I nagle ten zaczyna namiętnie gonić za… Renese?!
Tytuł: The Resurrected Evil Princess Rewrites Her Dark Past
(Kaiki Shita Akugyaku Kōjo wa Kurorekishi o Nurikaeru)
Autorzy: Mito, Hiironoame, Tetsuhiro Nabeshima
Data premiery (angielska): 26 września
Opis:
Musi odnaleźć miłość i dokonać zemsty. I wie, jak to zrobić, bo dostała szansę, by wszystko przeżyć od nowa. Ekscytująca historia o zemście z romansem w tle!
Ariadne pragnęła jedynie, by jej ukochany przyrodni brat Siegbert został cesarzem… ale on ją zdradził.
W chwili egzekucji… cofnęła się w czasie.
Odrodziła się jako piętnastoletnia dziewczyna, zanim jeszcze spotkała Siegberta.
Tym razem może zmienić wszystko — i zapobiec tragicznej przyszłości.
Aby przetrwać, postanawia sprzymierzyć się z Arnoldem, pierwszym księciem. W poprzednim życiu otruła go, ale teraz… wydaje się, że Arnold się w niej zakochał.
Odważna księżniczka jest zdeterminowana, by odmienić swój los — i odegrać się na tych, którzy wyrządzili jej krzywdę.







