© Copyright: Magic Bus, OLM. Okładka i materiały promocyjne należą do ich właścicieli.
Youkai Watch!
妖怪ウォッチ!
Nie ma w Polsce. Jest na Amazon Prime Video, Hulu (🇯🇵 Japonia) — obejrzysz przez VPN z serwerem w tym kraju.
Inne VPN-y: NordVPN ExpressVPN Reklama
Reklama Polecana polska oferta VOD Wypróbuj Canal+ →
- Japonia: Amazon Prime Video Hulu
Pewnego dnia Keita Amano przypadkowo natrafia na tajemnicze urządzenie zwane Youkai Watch – specjalny zegarek, który umożliwia mu dostrzeganie i komunikowanie się z niewidzialnymi dla ludzi istotami nazywanymi Youkai. Szybko okazuje się, że wiele codziennych problemów i dziwnych zdarzeń w otoczeniu Keity wynika właśnie z psikusów i interwencji tych nadprzyrodzonych stworzeń.
Wraz z towarzyszącym mu sympatycznym duchem Whisperem oraz przebojowym Youkaiem Jibanyanem, Keita musi nauczyć się równowagi między własnym codziennym życiem a niezwykłymi przygodami i obowiązkami płynącymi z posiadania niezwykłego zegarka. „Youkai Watch!” z 2019 roku oferuje nową, odświeżoną adaptację popularnej serii, pełną barwnych postaci, humorystycznych sytuacji oraz lekkiej atmosfery. Anime skupia się na tematach przyjaźni, wytrwałości oraz radzenia sobie z przeciwnościami dnia codziennego, zachowując przy tym lekki i komediowy ton, który idealnie trafi zarówno do młodszych, jak i starszych widzów.
Youkai Watch! to serial anime z gatunku komedia, dla dzieci, mitologia studia Magic Bus z 2019 roku. Liczy 36 odc.
0,00/10
średnia z 0 głosów
- 9–10 0%
- 7–8 0%
- 5–6 0%
- 3–4 0%
- 1–2 0%
Bez logowania — wystarczy kliknąć kwiat.
Tematy
Pokaż wszystkie (14)
Linki
Oficjalne i encyklopedie
Bazy anime
Powiązane tytuły 5
Kontynuacja
Prequel 2
Adaptacja
-
Youkai Watch
Postacie 12
Jibanyan
głos: Etsuko Kozakura
Komasan
głos: Aya Endou
Whisper
głos: Tomokazu Seki
Keita Amano
głos: Haruka Tomatsu
Fuyunyan
głos: Yuuki Kaji
USApyon
głos: Hana Satou
Inaho Misora
głos: Aoi Yuuki
Jimenken
głos: Naoki Bandou
Fumika Kodama
głos: Aya Endou
Kanchi Imada
głos: Chie Satou
Enma
głos: Ryouhei Kimura
Gorouta Kumashima
Twórcy 21
Pełna ekipa · 21 osób
Reżyser
Kompozycja serii
Storyboard 7
Muzyka
Reżyser animacji
Główny reżyser animacji
Producent 3
Animacja kluczowa
Montaż
Reżyser odcinka 3
Wykonanie piosenki tematycznej
Muzyka 2
Opening 1
- 1 Kerakeraho- no Uta (ケラケラホーのうた) Hiroki (紘毅)
Ending 1
- 1 Youkai Taisou Daiichi ~Tsuzuki~ (ようかい体操第一 ~つづき~ ) Kaede☆ (かえで☆)
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma Youkai Watch!?
Youkai Watch! liczy 36 odcinków. Status serii: zakończone.
Gdzie obejrzeć Youkai Watch!?
Youkai Watch! nie jest obecnie dostępne na polskich platformach streamingowych — da się je oglądać legalnie z zagranicznych katalogów przez VPN. Zobacz poradnik VPN →
Kiedy premiera Youkai Watch!?
Premiera Youkai Watch! odbyła się 5 kwietnia 2019.
Podobne do Youkai Watch!
Wszystkie podobne →
Kyokou Suiri Mini Anime
▶ Crunchyroll
Let’s Go Kaiki-gumi
▶ Crunchyroll
Yin Yang Shi: Ping An Wu Yu Sezon 2
Ushio to Tora (TV)
Fukigen na Mononokean
Echigo no Mukashibanashi: Attaten Ganoo
Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou Recaps
Oretacha Youkai Ningen
Dororon Enma-kun
Jigoku Sensei Nube (2025) Part 2
Kitarou Tanjou: Gegege no Nazo
Medama Oyaji no April Fools’
▶ CrunchyrollReklama Część przycisków „▶ …” to linki partnerskie — wbijam.pl może dostać prowizję, cena dla Ciebie się nie zmienia.